Žaluzie Slavík

Veškerá stínící technika

Atypické rolety

Máte atypické okno ve tvaru trojúhelníku, oblouku nebo máte jednu stranu okna zkosenou? Naše atypické rolety neznají žádných hranic a navíc je lze jednoduše kombinovat i s roletami na běžná okna.

 

 

 

 

Atypické rolety

b_299_168_16777215_00_images_20150908_115958.jpg

Atypické rolety Vám ve všech svých možných variantách nabízejí vysoce efektivní a kvalitní řešení zastínění pomocí léty prověřené technologie. Tyto rolety se přizpůsobí všem Vašim oknům – ať je malé, velké či jakkoliv atypické – s ostrým nebo tupým úhlem, šikmou částí nebo dokonce obloukové. Rolety Studio Star je možno zastavit v jakékoliv výšce. Napůl vytažené často ochrání před nepříjemným přímým slunečním zářením, ochrání Váš nábytek i rostliny, ale přesto Vás nenechá ve tmě. Přesné konstrukční řešení a odolnost jednotlivých komponentů zaručují kompaktnost celého produktu. Díky faktu, že jednotlivé profily jsou vzájemně pevně propojeny a není možné je posunout ani nahoru, dolů či do strany, jsou veškerá okna či dveře spolehlivě zajištěna proti násilnému vniknutí.

Zastínění zimních zahrad

b_299_168_16777215_00_images_Fotky-mobil-409.jpg

Venkovní hliníkové systémy na zastínění zimních zahrad nabízejí optimální ochranu před sluncem. Ještě předtím, než sluneční paprsky proniknou sklem, venkovní rolety dokážou bezpečně reflektovat sluneční záření a tím zamezí přehřátí interiéru zimní zahrady. Tyto roletové systémy zastíní jakoukoliv horizontální, asymetrickou stejně jako i symetrickou zimní zahradu či prosklení. Roletový box je vždy barevně sladěn s celkovým vzhledem domu a fasády. Roletové zastínění zimních zahrad se Vám ve všech směrech postará o zajímavé architektonické variace. Jako druhou variantu na zastínění pravoúhlých prosklených ploch nabízíme roletové systémy Sun Star, které lze použít při sklonu plochy 15 – 70°.