Žaluzie Slavík

Veškerá stínící technika

Rolety do oken VELUX

Rolety a žaluzie VELUX jsou navržené tak, aby splnily požadavky na regulaci tepla a světla v podkroví. Kompletní sortiment vnitřních a venkovních rolet a žaluzií vám nabízí možnost výběru toho nejvhodnějšího řešení, ať už požadujete úplné zatemnění, funkční stínění a nebo zabránění přehřívání obývacího pokoje.

Každé střešní okno VELUX je vybaveno zabudovanými úchytkami, na které se montují originální dekorativní a zastiňovací doplňky VELUX. Montážní úchytky zajišťují dokonalý soulad a umožňují rychlou a snadnou montáž. Jedná se o unikátní systém s názvem Pick&Click! Stačí si jen vybrat některý ze široké škály doplňků a barev a doplněk na střešní okno namontovat.

 

Roleta VELUX

Když zvolíte originální doplňky VELUX, můžete si být jistí jejich dokonalým souladem, protože jsou vyrobeny na milimetr přesně. Nezáleží na tom, zda-li potřebujete pouze zastínění, úplné zatemnění nebo ochranu před slunečním žárem. To nejlepší řešení najdete v našich doplňcích. Mezi ně patří zastiňovací rolety, zcela zatemňující rolety Siesta, plisované rolety a žaluzie. 

Pro dosažení optimální ochrany před sluncem doporučujeme venkovní markýzu či předokenní roletu. Každé střešní okno VELUX je označeno na horní části křídla identifikačním štítkem. Údaje slouží k objednání odpovídajících doplňků pro daný typ a velikost okna. Při jejich výběru se můžete zamyslet i nad tím, kterým směrem jsou okna orientována a podle toho vám pomůžeme vybrat optimální řešení.