Žaluzie Slavík

Veškerá stínící technika

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu na okna i dveře všech velikostí a profilů, a to bez nutnosti zásahu do okenních rámů. Sítě proti hmyzu jsou účinnou ochranou, díky které můžete větrat kdykoli je potřeba a nebát se „nezvaných návštěvníků“.

 

 

 

 

 

Okenní sítě

Okenní sítě Vám zajistí příjemné bydlení a dnes jsou již nedílnou součástí všech oken. Pevné hliníkové rámy dodáváme v mnoha barevných odstínech, které zajistí perfektní splynutí s okny. Profil rámu okenní sítě je vyroben  z hliníkového předpjatého profilu který odolává všem nepříznivým klimatickým podmínkám a také zaručí trvalé vypnutí síťoviny. Taktéž síťovina u okenních sítí má dlouholetou trvanlivost neboť je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem. Uchycení do plastových oken a eurooken je zajištěno tak, aby se okenní rám nenarušil. Pomocí speciálních úchytek je možno velmi pohodlně se sítí manipulovat i u rozměrnějších křídel. 

Dveřní sítě

Dveřní síť proti hmyzu

Dveřní síť je praktickou a téměř nezbytnou ochranou proti hmyzu v místnostech s frekventovaným vstupem na terasu či balkón. Je určena jak do balkónových dveří, tak do oken větších rozměrů. Předností této dveřní sítě proti hmyzu je princip samozavírání. Barevné provedení rámu sítě můžete zvolit v imitaci dřeva, renolitu nebo v jakékoliv barvě RAL. Díky velké škále barev síť vzhledově sladíte s jakýmkoliv plastovým nebo dřevěným oknem. Pevné hliníkové lakované profily s volitelnou středovou příčkou, ochranou spodní okapovou lištou a samozavíracími panty, zajišťují pohodlné větrání balkonů a teras.

 

 

 

 

 

 

Posuvné dveřní sítě

Posuvné dveřní sítě

Posuvné sítě proti hmyzu se používají pro rozměrově větší typy balkonových nebo vstupních dveří, terasy, zimní zahrady a obecně pro větší plochy. Ideální řešení nabízí pro dvoukřídlá francouzská okna. Konstrukce posuvných sítí se skládá z vnějšího rámu a jednoho nebo dvou pojezdových křídel sítě. Nevyžadují žádný prostor pro otevření. Jejich výhodou je velmi lehký a tichý chod, příjemné ovládání a jednoduchá montáž. Posuvné sítě jsou vhodné do velmi frekventovaných míst.

 

 

 

Rolovací sítě

Jsou luxusní sítě s horizontálním kastlíkem. Kombinace hliníku a kvalitního plastu v barvě bílé nebo hnědé. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé. Montáž se provádí do špalety, nebo tzv. falešné špalety pomocí šroubů. Falešná špaleta je vyrobena z hliníkového profilu 40x20x2mm v barvě hnědé či bílé.