Žaluzie Slavík

Veškerá stínící technika

Žaluzie

Horizontální žaluzie jsou jedním z nejpoužívanějších způsobů, jak zajistit ochranu proti ostrému slunci. 

Horizontální žaluzie vynikají nejen svojí variabilitou, díky které je možné je instalovat téměř do všech typů a tvarů oken, ale také jednoduchou a rychlou montáží.

 

 

 

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie

Žaluzie je ovládaná plastovým kuličkovým řetízkem,který zabezpečuje jak naklápění lamel do požadované polohy,tak celkové vytahování a spouštění žaluzie. Výhodou tohoto řetízku oproti standardním provázkům je to, že se neušpiní,popřípadě jde velice snadno očistit a při vytažení žaluzie Vám nepřekáží na parapetu.
Žaluzie je vytahována přes převod pomocí textilní pásky,která díky své velmi malé tloušťce umožňuje dokonalejší uzavření žaluzie a tím větší zastínění. K zafixování žaluzie na rámu okna slouží fixační struny,které jsou uchyceny ve spodní části rámu pomocí kolíčku, který je téměř neviditelný. Veškeré uchycovací prvky jsou neviditelné a vytváří tak dojem "čisté linie."

 

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie

Vhodným výběrem lamel v líbivé barvě a dezénu můžeme vytvořit příjemný interiér také v privátní sféře. Snadno nastavitelné lamely dodávané ve dvou šířkách, zaručují účinnou ochranu proti slunci, bez toho, aby bylo zcela zamezeno přístupu denního světla. Jednoduchá údržba a možnost výběru několika typů ovládání povyšují vertikální žaluzie na ideální stínící produkt splňující náročné požadavky moderní doby.
Dokonalé provedení horního profilu nabízí individuální řešení jeho upevnění na okno každého tvaru. Vertikální žaluzií je možno vytvořit také falešnou stěnu a rozdělit tak větší prostor.

 

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie

Elegantním řešením mezi exteriérovým stíněním je mimo užití rolet také stínění pomocí exteriérových žaluzií. Tyto lze použít do pravoúhlých klasických oken, ne však na zastínění oken atypických. Exteriérové žaluzie nabízí možnost individuální regulace světla a potřebného přistínění. Předokenní žaluzie vytváří optimální prostředí z pohledu světelných a tepelných podmínek. Šetří náklady na klimatizaci a vytváří příjemné klima interiéru.